AKO NÁS ZÁKAZNÍCI HODNOTIA NA HEUREKA.CZ A ZBOŽÍ.CZ

https://obchody.heureka.cz/hezky-domov-eu/

https://www.zbozi.cz/obchod/66582/

https://g.page/r/CQT4-0dQa4MSEAg/review

Hodnotenie klientov, väčšinou cez e-mail

Dobrý den, děkuji za ušití ubrusu na míru sedí perfektně a veliká spokojenost moc díky. Hezký den Staněk Tomáš

Dobrý den , strašně moooc děkuji za úžasné kousky a určo nebyl nákup poslední;-), děkuji i za dáreček ....potěšil a překvapil, krásný den Pavla S.

Dobrý večer, dnes mi balíček v pořádku dorazil. Látka je nádherná, vše je krásně ušité. Hned jsem to musela všechno naaranžovat, foto posílám v příloze. Moc děkuji. A také za přiložené dárečky :-) Ráda u Vás zase příště něco nakoupím. Mějte se hezky, Hana K.

Vážená paní Hybnerová, dnes mi přišly od Vás ubrusy a prostírání a udělaly mi radost, jsou moc
pěkné, děkuji! Kdysi jsem k Vám chodívala, když jsem ještě bydlela v Brně, ráda na to vzpomínám.
Srdečně Vás zdravím! Jitka B.

Dobrý den, dnes balíček v pořádku dorazil. Povlaky na polštáře i ubrus jsou krásně ušité a látka je opravdu nádherná. Moc děkuji (také za přiložený dáreček :-)) Přeji hezký víkend, s pozdravem Hana K.

Dobrý den, balíček jsem otevřela až v sobotu, protože jsem byla v nemocnici. Moc děkuji za krásné ubrusy i za milý dárek, který určitě využiji. Zase někdy ráda na Vaše stránky zavítám. Mějte se hezky. Petra U.

Dobrý den, moc Vám děkuji za okamžité vyřízení mojí objednávky a za zaslání modrých pruhovaných polštářků, které se přesně hodí k "modrým květům". Všechno je velmi pěkné - vzory, barevnost, kvalita látek a zpracování. A děkuji za motýlka. Děkuji za ochotu a vstřícnost! Určitě se k Vám zase vrátím. Krásný den Renata K

Milá paní Hybnerová, mnohokrát Vám děkuji za Vaše překrásné zboží!! Zásilka mně udělala takovou radost, že jsem ještě včera večer speciálně pro prostírání z Hezkého domova uvolnila celý jeden šuplík v kuchyni:):)Mám opravdu radost, děkuji za vstřícnost a nebývalou ochotu a přeji Vám mnoho tak spokojených zákaznic, jako jsem já:) Srdečně Vás ze Zlína zdraví Hana V

Dobrý den.....mockrát děkuji za rychle udělanou zakázku........jsem velmi spokojena......děkuji moc..posílám, foto......vypadají polštářky kouzelně......hezký den přeji

Dobrý den, zásilka doručena v naprostém pořádku. Látka je opravdu nádherná, zřejmě budu dělat o něco později ještě dodatečnou objednávku. Již jsem si dala do oblíbených i Vaši webovku. A mimo jiné ještě chci poděkovat za milou pozornost. :-) S přáním pěkného dne Eva M

Milá paní Hybnerová, prostírání právě dorazilo a jsem absolutně nadšená!!! Moc Vám děkuji za ochotu i tak rychlé vyřízení mé objednávky - jedna akce se mně posunula už na tento víkend, tak jsem opravdu moc ráda, že mám nové prostírání k dispozici, to jsem ani nečekala..:) Těším se, že i nadále budu nakupovat u Vás a doporučím Váš obchod i svým známým. Přeji Vám krásný den a hodně podobně spokojených zákazníků..:) Srdečně Hana V.

Děkuji za bleskovou zásilku, zboží je krásné, kvalitní. Z. K.

Dobrý den,všechno dorazilo v pořádku,ještě jednou moc a moc děkuji za vyřízení, přeji Vám hodně pracovních i soukromých úspěchů. S takovou ochotou se dnes už málo kdy potkáme. Děkuji a nashledanou. Lenka T

Dobrý den, dovoluji se s Vámi podělit o velkou radost z Vaší zásilky, dvou zástěr a milého dárečku, voňavého mýdla. Se srdečným pozdravem, Dr. I.K.

Dobrý den, dnes dorazila moje objednávka. Jsem nadšená, moc děkuji za skvělé zboží a dáreček. Ráda Vás doporučím dále :o). Hezký den Jana Č.

Dobrý den, paní Hybnerová, moc bych Vám chtěla poděkovat za překrásné závěsy a také za dárečky. Posílám Vám jednu fotečku toho, jakou krásu nám v našem domečku závěsy dělají :-). Přeji Vám krásné Vánoce a všechno nejlepší v Novém roce. Mějte se krásně Klára S.

Dobrý den, dnes mi přišla zástěra s chňapkou, jež jsem si u Vás objednala. Jen jsem chtěla poděkovat. Moc se mi oboje líbí. Hezké svátky Nikol K.

Dobrý den, posílám slíbené fotky, nejsou moc pěkné, ale je vidět váš pěkný výrobek, děkuji. L. T.